Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta

  • 27 m²

Apartament Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta Buenos Aires o powierzchni 27 m² cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Park Plaza Italia w 7 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament może pomieścić maksymalnie 4 osób.

W tym apartamencie jest 1 łazienka.

Obiekt posiada aneks kuchenny oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

El Obelisco leży w odległości prawie 25 min pieszo, a Kładka Puente de la Mujer jest w około 2 km od tego apartamentu. Plaza Dorrego znajduje się kilka kroków od obiektu. Teatro Colón jest w odległości 30-minutowego spaceru. Apartament Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta jest położony tylko 500 m od przystanku autobusowego Estados Unidos i mniej niż 350 m od stacji metra San Juan.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta Buenos Aires
Semipiso En Recoleta-Callao Entre Posadas Y Alvear
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Semipiso En Recoleta-Callao Entre Posadas Y Alvear

171 m od nieruchomości
Avda Pte Quintana 440 D
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Avda Pte Quintana 440 D

8.4
Bardzo dobry 11 opinii
231 m od nieruchomości
Disfruta Increible Depto Deco Recoleta 117
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Disfruta Increible Depto Deco Recoleta 117

326 m od nieruchomości
USD 236 USD 212
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Jorge Newbery
    7 km

    Stacje kolejowe

    Buenos Aires Retiro
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona
    • Wynajem samochodów
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Usługa zakupów spożywczych

    Opcje gastronomiczne

    • Obiady na wynos

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 17:00
    Wyjazd: od 10:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta jest kuchnia?
      W apartamencie Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta goście mogą korzystać z wyposażonej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Jorge Newbery
    7 km

    Stacje kolejowe

    Buenos Aires Retiro
    1,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Ayacucho Classic In The Heart Of Recoleta Buenos Aires

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij